head head head head head head head head head head head

Bovis Grafica

"De gezelligste club van't stad"




Onze evenementen

Inschrijven

Wie zijn wij?

Bovis-Grafica is een Antwerpse studentenvereniging met Turnhoutse roots. We zijn een gezellige club met als stamcafé den Barbier. Wij zijn de club van de richting Grafische en Digitale Media, Toegepaste Informatica en Vastgoed. Vroeger de campus Paardenmarkt, maar nu op de gloednieuwe campus Park Spoor Noord van AP.


    Wat doen we?

  1. Verkoop, doop & ontgroening
  2. Cantussen
  3. Kroegentocht
  4. TD's
  5. Bierbowlen, lasershoot, trampolinepark...
  6. ASL voetbalcompetitie
  7. 101 Dagen TD
  8. Skireis

Praesidium

foto1

Praeses

praeses@bovis-grafica.be

foto2

Vice-Praeses

vice-praeses@bovis-grafica.be

foto3

Quaestor

quaestor@bovis-grafica.be

foto4

Schachtemeesteres

schachtenmeester@bovis-grafica.be

foto5

schachtentemmer

schachtenmeester@bovis-grafica.be

foto6

Schachtentemster

schachtenmeester@bovis-grafica.be

foto7

Pr

pr@bovis-grafica.be


biermeester@bovis-grafica.be

foto8

Pr

pr@bovis-grafica.be


foto9

Ab-Actis

ab-actis@bovis-grafica.be

foto23

Zedenmeesteres

zedenmeester@bovis-grafica.be

foto10

Web-Media

web-media@bovis-grafica.be


foto12

SOC

soc@bovis-grafica.be

foto12

SOC

soc@bovis-grafica.be

biermeester@bovis-grafica.be

foto13

Dux-Festi

feest@bovis-grafica.be

foto14

Feest

feest@bovis-grafica.be

foto14

Feest

feest@bovis-grafica.be

foto17

Cantor

cantor@bovis-grafica.be

foto19

meter


foto20

Peter


foto23

Ere-cantor

foto23

Resident DJ

resident-dj@bovis-grafica.be

foto20

Mentor